|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Szklane uszczelki metalowe | Impedancja: | DC Feedhrus |
|---|---|---|---|
| Szpilka: | pojedynczy | Platerowanie: | Złoto |
| Materiał pin: | Kovar 4J29 | Materiał skorupy: | Kovar 4J29 |
| Szkło: | 7052 7070 | Szklany kolor: | Zielony biały |
| Hermecity: | <1,01325 x 10e-08 std.cc/s | Dostosowane: | Przyjęty |
| Podkreślić: | hermetycznie zamknięte złącze jednopunktowe,uszczelnione złącze elektryczne szkło-metal,uszczelnione złącze jednopunktowe JK2016-0.7A |
||
Szklane wierzchołki/ hermetyczne szklane uszczelnienia metalowe RF/DC Feedthroughs Jest również nazywanyIzolacja ze szkłaUżywane są głównie do przesyłania sygnałów mikrofalowych, sygnałów mocy i sygnałów sterowania między modułami a modułami, modułami i komponentami o wymaganiach uszczelniania gazowego.Są jednym z najważniejszych elementów w elementach uszczelniających..
Szkło o niskiej stałości dielektrycznej i niskiej utracie dielektrycznej jest stosowane jako materiał izolacyjny i nośny.Stopy KovarPrzewodnik środkowy ma różne style końcowe, takie jak łączenie złotego drutu, lutowanie i łączenie itp.Szklane izolatory są małe., lekkie, hermetyczne, niezawodne i w ostatnich latach powszechnie stosowane w przemyśle elektronicznym.
![]()
| Nazwa produktu | Hermetyczne uszczelki ze szkła do metalu |
| Model nr. | JK2016-0.7A |
| Impedancja | D.C. |
| Rodzaj | 1 szpil |
| Rzędy | 1 wiersz |
| Kolor | Złote |
| Materiał obudowy i szpilki | Kovar 4J29 |
|
Materiał szklany
Kolor szkła
|
7050 lub 7070 lub DM308
Zielony lub biały
|
| Zakres częstotliwości | NA |
| VSWR | NA |
| Wytrzymaj napięcie | ≥ 300V |
|
Hermecyta Wskaźnik przecieku |
< 1,01325 X 10-3Pa*cm3/s |
| Odporność na izolację | ≥ 2000MΩ |
| Temperatura pracy | -65°C~+260°C |
Produkt:
![]()
Charakterystyka:
- Niewielki rozmiar.
- Hermetyczna.
- lekki
- Stabilna jakość i wysoka niezawodność
- Przewodnik wewnętrzny: Złoty drut do wiązania, lutowania i metody sprzężenia do wyboru
Zastosowanie:
Szeroki zakres zastosowań w pakiecie elektronicznym, satelitach, radarach i innych w dziedzinie lotnictwa, lotnictwa i motoryzacji.
Produkty pokrewne:
![]()
![]()
Profil firmy:
![]()
Założona w sierpniu 2003 r., Elite Electronics Industrial jest wiarygodnym producentem i eksporteremZłącza elektryczne RF, adaptery RF, zespoły kablowe, wiodące fale i wielokanaliczne złącza wirujące mikrofalowe itp.Te połączenia elektryczne RF są szeroko stosowane w przemyśle lotniczym, lotnictwie, nawigacji, komunikacji, antenach i innych ważnych systemach elektrycznych.
Jako wykwalifikowany dostawca komponentów wielu krajowych projektów wysokiej technologii Elite Electronics ma ponad 23-letnie doświadczenie w zakresie ODM w zakresie komponentów interkonekcyjnych.
Kategoria produktu:
1łączniki RF, adaptery (przewód prądowy do 110 GHz)
2. Zestawy kabli radiowych i przewodników fal
3. Przewodnik fal do adapterów koaksjalnych
4. Zintegrowane łączniki (RF&DC)
5. Mikro-przezpięty złącze ((J30J, Micro D-sub, MDM)
6. Szkło-metal hermetyczne uszczelniacze, nagłówki, przewody zasilające (RF & DC)
7Produkty ODM
Próbki są dostępne, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
Witamy nowych i starych klientów z całego świata, aby skontaktować się z nami dla przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!
![]()
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652