|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Platerowanie: | Złoto | Szpilka: | Multi-pin |
|---|---|---|---|
| Numer pin: | 7 pinów | Materiał pin: | Kovar 4J29 |
| Materiał szklany: | 7052 7070, DM308 | Hermecity: | <1,01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Certyfikat: | ROHS ISO-9001-2015 | pakiet: | Szklane uszczelki metalowe |
| Nazwa handlowa: | ELT(Elite) | ODM: | można dostosować zgodnie z Twoim wymaganiem |
| Podkreślić: | Złącze wielostykowe 0,45 mm,hermetyczne złącze wielostykowe |
||
SpecyfikacjaJMC-1946-JH:
| Nazwa produktu | Hermetyczne złącze wielostykowe |
| Impedancja | NA |
| Typ | 7 pinów |
| Rzędy | 1 rząd |
| Kolor | Pozłacany |
| Materiał obudowy i pinów | Kovar 4J29 |
|
Materiał szkła
Kolor szkła
|
Typ 7050 lub 7070 lub DM308
Zielony lub biały
|
| Zakres częstotliwości | NA |
| VSWR | NA |
| Napięcie przebicia | ≥100V |
|
Hermetyczność Szybkość wycieku |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s < 1X 10-9 mbar*l/s < 1 x 10-9 ccHe/sek @ 1 atm |
| Rezystancja izolacji | ≥2000MΩ |
| Temperatura pracy | -65°C~+260°C |
Wprowadzenie
Hermetyczne przepusty RF/DC ze szkła do metalu /Złącza wielostykowe /Złącze nazywane jest również izolatorem szklanym. Są one głównie używane do przesyłania sygnałów mikrofalowych, sygnałów zasilania i sygnałów sterujących między modułami a modułami, modułami a komponentami wymagającymi uszczelnienia gazowego. Są one jednym z najważniejszych komponentów w uszczelnionych zespołach.
Szkło o niskiej stałej dielektrycznej i niskich stratach dielektrycznych jest używane jako materiał izolacyjny i podporowy. Obudowa i przewodnik są wykonane ze stopu Kovar, który jest spiekany w wysokiej temperaturze, a powierzchnia jest pozłacana. Przewodnik środkowy ma różne style zakończeń, takie jak drut złoty, lutowanie i złącza. Izolatory szklane są małe, lekkie, hermetyczne, bardzo niezawodne i w ostatnich latach są szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym.
![]()
Cechy:
-Mały rozmiar
-Lekki
-Hermetyczny
-Stabilna jakość i wysoka niezawodność
-Przewodnik wewnętrzny: do wyboru metoda drutu złotego, lutowania i złącza
Zastosowanie:
Szeroki zakres zastosowań w obudowach elektronicznych, satelitach, radarach i innych w dziedzinie awioniki, lotnictwa i motoryzacji. Może być używany z produktami SMA, falami milimetrowymi.
Lista produktów:
| 50Ω RF Jednopinowe Seria JM | Wybór lutowania, złącza i drutu |
| 50Ω RF Jednopinowe Seria Standardowa JM | Wybór lutowania, złącza i drutu |
| 50Ω RF Jednopinowe Seria Niestandardowa JM | Wybór lutowania, złącza i drutu |
| DC Jednopinowe Seria JK | Wybór lutowania i drutu |
| DC Jednopinowe Seria Standardowa JK | Wybór lutowania i drutu |
| DC Jednopinowe Seria Niestandardowa JK | Wybór lutowania i drutu z łbem |
|
Złącze wielostykowe Seria JMC
|
1-9 pinów z wyborem 1-3 rzędów |
| Niestandardowe wymiary |
Szeroki zakres |
![]()
UWAGA:
Posiadamy ponad 100 000 typów Hermetycznych złączy szklano-metalowych, jeśli złącze, którego używasz, nie znajduje się na liście, skontaktuj się z nami, podając szczegóły.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652