|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Szklane do metalowych foki hermetyczne | Platerowanie: | Złoto |
|---|---|---|---|
| Impedancja: | 50 Ω RF DC lub inny | Certyfikat: | ROHS ISO-9001-2015 |
| Szpilka: | pojedynczy | Tworzywo: | Kovar 4J29 |
| Szkło: | 7052 7070 | Hermecity: | <1,01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Podkreślić: | Hermetyczne przepusty RF Kovar 4Jj29,Złącza z uszczelnieniem szkło-metal JM-2016C,Hermetyczne przepusty RF z gwarancją |
||
Hermetyczne uszczelnienia szkło-metal przejścia RF/DC /Złącza wielostykowe /Złącze nazywane jest również Izolator szklany. Są one głównie używane do przesyłania sygnałów mikrofalowych, sygnałów zasilania i sygnałów sterujących między modułami a modułami, modułami a komponentami wymagającymi szczelności gazowej. Są one jednym z najważniejszych komponentów w elementach uszczelniających.
Jako materiał izolacyjny i podporowy stosuje się szkło o niskiej stałej dielektrycznej i niskich stratach dielektrycznych. Obudowa i przewodnik są wykonane ze stopu Kovar, który jest spiekanym w wysokiej temperaturze, a powierzchnia jest pozłacana. Przewodnik środkowy ma różne style zakończeń, takie jak drut złoty, lutowanie i złącza itp. Izolatory szklane są małe, lekkie, hermetyczne, bardzo niezawodne i w ostatnich latach szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym.
![]()
Specyfikacja:
| Nazwa produktu | Hermetyczne uszczelnienia szkło-metal |
| Impedancja | 50Ω RF DC lub inne |
| Typ | 1 pin |
| Rzędy | 1 rząd |
| Kolor | Pozłacany |
| Materiał obudowy i pinu | Kovar 4J29 |
|
Materiał szklany
Kolor szkła
|
Typ 7050 lub 7070
Zielony lub biały
|
| Zakres częstotliwości | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Napięcie przebicia | ≥300V |
|
Hermetyczność Szybkość wycieku |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s |
| Rezystancja izolacji | ≥2000MΩ dla pojedynczego pinu, ≥1000MΩ dla wielu pinów, |
| Temperatura pracy | -65℃~+260℃ |
Cechy:
-Mały rozmiar
-lekki
-Hermetyczny
-Stabilna jakość i wysoka niezawodność
-Przewodnik wewnętrzny: do wyboru metoda zgrzewania drutem złotym, lutowania i złącza
Zastosowanie:
Szeroki zakres zastosowań w opakowaniach elektronicznych, satelitach, radarach i innych w dziedzinie awioniki, lotnictwa i motoryzacji. Może być stosowany z produktami SMA, fal milimetrowych.
Szczegółowy obraz
![]()
Lista produktów: Katalog-Hermetyczne uszczelnienia szkło-metal.pdf
| 50Ω RF Jednopinowe Seria JM | Wybór lutowania, złącza i zgrzewania |
| 50Ω RF Jednopinowe Seria Standardowa JM | Wybór lutowania, złącza i zgrzewania |
| 50Ω RF Jednopinowe Seria Niestandardowa JM | Wybór lutowania, złącza i zgrzewania |
| DC Jednopinowe Seria JK | Wybór lutowania i zgrzewania |
| DC Jednopinowe Seria Standardowa JK | Wybór lutowania i zgrzewania |
| DC Jednopinowe Seria Niestandardowa JK | Wybór lutowania i zgrzewania głowicą gwoździową |
|
Złącze wielostykowe Seria JMC
|
1-9 pinów z wyborem 1-3 rzędów |
| Niestandardowe wymiary |
Szeroki zakres |
UWAGA:
Posiadamy ponad 100 000 typów Złączy hermetycznych szkło-metal, jeśli złącze, którego używasz, nie zostało znalezione, skontaktuj się z nami, podając szczegóły.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652