|
|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Złącze żeńskie SSMA mikropaskowe | Model: | SSMA-KFD14 |
|---|---|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 0,3 MHz-18 GHz | Impedancja: | 50 Ω |
| Napięcie znamionowe: | 250 V | DWV: | 750 V |
| Rezystancja izolacji: | ≥5000MΩ | Centralny dyrygent: | Stop miedzi, pozłacany |
| Zewnętrzny dyrygent: | Stop miedzi, pozłacany | Metoda montażu: | Mocowanie kołnierzowe z 4 otworami |
| Izolatory: | PTFE | Notatka: | Mikropasek z kubkiem lutowniczym |
| Próbki: | W magazynie, dostępne | ||
| Podkreślić: | Mikrostrip RF Coaxi Connector,Złącze koaksialne RF do lutownicy |
||
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Złącze SSMA żeńskie mikropaskowe |
| Model | SSMA-KFD14 |
| Zakres częstotliwości | 0,3 MHz-18 GHz |
| Impedancja | 50Ω |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Napięcie probiercze | 750V |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Przewód środkowy | Stop miedzi, pozłacany |
| Przewód zewnętrzny | Stop miedzi, pozłacany |
| Metoda montażu | 4-otworowe mocowanie kołnierzowe |
| Izolatory | PTFE |
| Próbki | W magazynie, dostępne |
![]()
Inny model z gniazdem lutowniczym
Złącze RF koncentryczne SSMA z 4-otworowym mocowaniem kołnierzowym Mmikropaskowe z gniazdem lutowniczym Wymiary
![]()
Złącze RF koncentryczne SSMA z 2-otworowym mocowaniem kołnierzowym Mmikropaskowe z gniazdem lutowniczym Wymiary
![]()
Uwaga: Mikropaskowe z gniazdem lutowniczym.
Osoba kontaktowa: Elite 3
Tel: +8613609167652