|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Szklane do metalowych foki hermetyczne | Platerowanie: | Złoto |
|---|---|---|---|
| Impedancja: | 50 Ω RF | Certyfikat: | ROHS ISO-9001-2015 |
| Szpilka: | pojedynczy | Tworzywo: | Kovar 4J29 |
| Szkło: | 7052 7070 | Hermecity: | <1,01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Podkreślić: | hermetyczne złącza elektryczne,złącze mini rf |
||
Hermetyczne szklano-metalowe przelotki RF/DC /Złącza wielostykowe /Złącze jest również nazywane Izolator szklany. Są one głównie używane do przesyłania sygnałów mikrofalowych, sygnałów zasilania i sygnałów sterujących między modułami a modułami, modułami a komponentami wymagającymi szczelności gazowej. Są one jednym z najważniejszych elementów w komponentach uszczelniających.
Szkło o niskiej stałej dielektrycznej i niskich stratach dielektrycznych jest używane jako materiał izolacyjny i podporowy. Obudowa i przewodnik są wykonane ze stopu Kovar, który jest spieczony w wysokiej temperaturze, a powierzchnia jest pozłacana. Przewodnik środkowy ma różne style zakończeń, takie jak drut złoty, lutowanie i złącza itp. Izolatory szklane są małe, lekkie, hermetyczne, bardzo niezawodne i w ostatnich latach są szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym.
![]()
Specyfikacja:
| Nazwa produktu | Hermetyczne szklano-metalowe uszczelnienia |
| Impedancja | 50Ω RF |
| Typ | 1-9 pinów |
| Rzędy | 1-3 rzędy |
| Kolor | Pozłacany |
| Materiał obudowy i pinów | Kovar 4J29 |
|
Materiał szklany
Kolor szkła
|
Typ 7050 lub 7070
Zielony lub biały
|
| Zakres częstotliwości | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Napięcie przebicia | ≥300V |
|
Hermetyczność Współczynnik wycieku |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s < 1X 10-9 mbar*l/s < 1 x 10-9 ccHe/sek @ 1 atm |
| Rezystancja izolacji | ≥2000MΩ dla pojedynczego pinu, ≥1000MΩ dla wielu pinów, |
| Temperatura pracy | -65℃~+260℃ |
Cechy:
-Mały rozmiar
-lekki
-Hermetyczny
-Stabilna jakość i wysoka niezawodność
-Przewodnik wewnętrzny: do wyboru drut złoty, lutowanie i złącza
Zastosowanie:
Szeroki zakres zastosowań w opakowaniach elektronicznych, satelitach, radarach i innych w dziedzinie awioniki, lotnictwa i motoryzacji. Może być stosowany z produktami SMA, fal milimetrowych.
Szczegółowy obraz
![]()
Lista produktów: Katalog-Hermetyczne uszczelnienia szklano-metalowe.pdf
| 50Ω RF Jednopinowe Seria JM | Wybór lutowania, złącz i wiązania |
| 50Ω RF Jednopinowe Standardowa Seria JM | Wybór lutowania, złącz i wiązania |
| 50Ω RF Jednopinowe Niestandardowa Seria JM | Wybór lutowania, złącz i wiązania |
| DC Jednopinowe Seria JK | Wybór lutowania i wiązania |
| DC Jednopinowe Standardowa Seria JK | Wybór lutowania i wiązania |
| DC Jednopinowe Niestandardowa Seria JK | Wybór lutowania i wiązania typu główka gwoździa |
|
Złącze wielostykowe Seria JMC
|
1-9 pinów z wyborem 1-3 rzędów |
| Niestandardowe wymiary |
Szeroki zakres |
UWAGA:
Posiadamy ponad 100 000 typów Hermetycznych złączy szklano-metalowych, jeśli złącze, którego używasz, nie zostało znalezione, skontaktuj się z nami, podając szczegóły.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652