|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Szklane do metalowych foki hermetyczne | Platerowanie: | Złoto |
|---|---|---|---|
| Impedancja: | 50 Ω RF | Certyfikat: | ROHS ISO-9001-2015 |
| Szpilka: | pojedynczy | Tworzywo: | Kovar 4J29 |
| Szkło: | 7052 7070 | Hermecity: | <1,01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Podkreślić: | Hermetyczne złącza odbioru RF,Szklane uszczelnienia metalowe z pinami pod kątem prostym,Złącza przelotowe RF JM3016-1 |
||
Hermetyczne uszczelnienia szklano-metalowe złącza RF/DC /Złącza wielostykowe /Złącze nazywane jest również Izolator szklany. Są one głównie używane do przesyłania sygnałów mikrofalowych, sygnałów zasilania i sygnałów sterujących między modułami a modułami, modułami a komponentami wymagającymi szczelności gazowej. Są one jednym z najważniejszych elementów w komponentach uszczelniających.
Jako materiał izolacyjny i podporowy stosuje się szkło o niskiej stałej dielektrycznej i niskich stratach dielektrycznych. Obudowa i przewodnik są wykonane ze stopu Kovar spiekanego w wysokiej temperaturze, a powierzchnia jest pozłacana. Przewodnik środkowy ma różne style zakończeń, takie jak bonding drutem złotym, lutowanie i złącza. Izolatory szklane są małe, lekkie, hermetyczne, bardzo niezawodne i w ostatnich latach są szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym.
![]()
Specyfikacja:
| Nazwa produktu | Hermetyczne uszczelnienia szklano-metalowe |
| Impedancja | 50Ω RF |
| Typ | 1 pin |
| Rzędy | 1 rząd |
| Kolor | Pozłacany |
| Materiał obudowy i pinu | Kovar 4J29 |
|
Materiał szklany
Kolor szkła
|
Typ 7050 lub 7070
Zielony lub biały
|
| Zakres częstotliwości | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Napięcie przebicia | ≥300V |
|
Hermetyczność Współczynnik wycieku |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s < 1X 10-9 mbar*l/s < 1 x 10-9 ccHe/sec @ 1 atm |
| Rezystancja izolacji | ≥2000MΩ dla pojedynczego pinu, ≥1000MΩ dla wielu pinów, |
| Temperatura pracy | -65℃~+260℃ |
Cechy:
-Mały rozmiar
-Lekki
-Hermetyczny
-Stabilna jakość i wysoka niezawodność
-Przewodnik wewnętrzny: do wyboru metody bonding drutem złotym, lutowanie i złącza
Zastosowanie:
Szeroki zakres zastosowań w opakowaniach elektronicznych, satelitach, radarach i innych w dziedzinie awioniki, lotnictwa i motoryzacji. Może być stosowany z produktami SMA, fal milimetrowych.
Szczegółowy obraz
![]()
![]()
![]()
Lista produktów: Katalog-Hermetyczne uszczelnienia szklano-metalowe.pdf
| 50Ω RF Jednopinowe Seria JM | Wybór lutowania, złącz i bondingu |
| 50Ω RF Jednopinowe Seria JM Standardowa | Wybór lutowania, złącz i bondingu |
| 50Ω RF Jednopinowe Seria JM Niestandardowa | Wybór lutowania, złącz i bondingu |
| DC Jednopinowe Seria JK | Wybór lutowania i bondingu |
| DC Jednopinowe Seria JK Standardowa | Wybór lutowania i bondingu |
| DC Jednopinowe Seria JK Niestandardowa | Wybór lutowania i bondingu typu Nail Head |
|
Złącze wielostykowe Seria JMC
|
1-9 pinów z wyborem 1-3 rzędów |
| Niestandardowe wymiary |
Szeroki zakres |
UWAGA:
Posiadamy ponad 100 000 typów Hermetycznych złącz szklano-metalowych, jeśli złącze, którego używasz, nie zostało znalezione, skontaktuj się z nami, podając szczegóły.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652