|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | złącze radiowe | Platerowanie: | Złoto |
|---|---|---|---|
| Impedancja: | 50 Ω | Certyfikat: | CE RoHS |
| Dielektryk: | PTFE | Model: | SMA-KF-13 |
| Typ: | złącze radiowe | Styl: | Prosty |
| Tworzywo: | Mosiądz | ||
| Podkreślić: | 50 ohm złącza SMA RF,4-otworowa kołnierzowa złącze koncentryczne,proste złącze SMA IEC60169-15 |
||
Złącze współosiowe SMA z kołnierzem prostym 50 Ohm, 4 otwory
SMA to rodzaj złączy współosiowych RF, które są szeroko stosowane, z małymi złączami gwintowanymi. Impedancja charakterystyczna wynosi 50 omów. Charakterystyka złączy obejmuje szeroki zakres częstotliwości, doskonałą wydajność, wysoką niezawodność. Są one stosowane do połączenia z kablem RF lub linią mikropaskową w obwodzie RF systemu WLAN, programów sterowanych, sprzętu mikrofalowego i cyfrowego systemu komunikacyjnego. Częstotliwość może wynosić do 18 GHz przy użyciu kabla półsztywnego lub półelastycznego.
Specyfikacja:
| Interfejs zgodny z | IEC60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | DC do 18 GHz |
| Straty wtrąceniowe | ≤0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 (DC-6 GHz) |
| Rezystancja izolacji | ≥5000 MΩ |
| Rezystancja styku środkowego | ≤3 mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤2 mΩ |
| Cykle łączenia | ≥500 |
| Zakres temperatur | -65-+165°C |
| Dielektryk | PTFE |
Rysunek szczegółowy:
![]()
Zastosowanie:
- Bezprzewodowe
- Anteny
- Szerokopasmowe
- Aparatura pomiarowa
- Anteny z szykiem fazowanym
- Połączenia między płytkami
Katalog produktów:
| Adapter RF |
| Adapter falowodu do współosiowego |
| Szczelne uszczelnienia szklano-metalowe |
| Złącze serii J30J |
| Obrotnice mikrofalowe |
| Zestawy kabli RF |
| Złącze RF SMA/SSMA |
| Złącze RF SMP/SSMP |
| Złącze RF MCX/MMCX |
| Złącze RF TNC |
| Złącze RF typu N |
| Złącze RF BNC Złącza fal milimetrowych (2,4 mm, 2,92 mm) |
UWAGA:
Posiadamy ponad 10 000 typówAdapterów,jeśli nie znaleziono używanego złącza, prosimy o kontakt z podaniem szczegółówów.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652