|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Przedmiot: | Złącze SMA RF | Platerowanie: | Złoto |
|---|---|---|---|
| Płeć: | Kobieta | Impedancja: | 50 Ω |
| Częstotliwość: | Prąd stały~18 GHz | Życie: | 500 cykli |
| Ciało: | Mosiądz | Aplikacja: | Audio/Wideo/Mikrofalówka |
| Podkreślić: | łącznik SMA RF pod kątem prawym,Złącze PCB z gwintem grodziowym,Złącze RF SMA do montażu panelowego |
||
1. Złącza SMA mogą być łączone ze wszystkimi złączami spełniającymi te specyfikacje średnic połączeń, niezależnie od producenta.
2. Złącza SMA 50 omów to jednostki półprecyzyjne, które zapewniają doskonałą wydajność elektryczną od DC do 20 GHz i wyjątkową trwałość mechaniczną.
3. SMA to najczęściej używane złącza koncentryczne RF w różnych dziedzinach komunikacji mikrofalowej i urządzeń pomiarowych mikrofalowych.
![]()
![]()
Specyfikacja złączy SMA RF:
| Interfejs zgodny z | IEC60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | DC do 18GHz |
| Strata wtrąceniowa | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Rezystancja styku centralnego | ≤3mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤2mΩ |
| Cykle łączenia | ≥500 |
| Zakres temperatury | -65-+165℃ |
| Dielektryk | PTFE |
Rysunek poglądowy:(mm)
![]()
| Numer modelu. | L | Uwaga |
| SMA-KYWHD | 14.8 | |
| SMA-KYWHD1 | 13.5 |
![]()
Materiał i charakterystyka mechaniczna:
| Materiał i charakterystyka mechaniczna | ||
| Przewodnik centralny | Męski | Mosiądz pozłacany |
| Żeński | Brąz cynowo-fosforowy pozłacany | |
| Styk elastyczny | Brąz berylowy niklowany | |
| Obudowa i inne części metalowe | Mosiądz niklowany | |
| Pasywacja stali nierdzewnej | ||
| Złączka zaciskowa | Mosiądz niklowany | |
| Moment dokręcania połączenia | 0.79-1.13N .m | |
| Trwałość | 500 cykli | |
| Pierścień uszczelniający | Kauczuk silikonowy | |
| Izolatory | PTFE | |
Zastosowanie:
Powiązany produkt
1. Złącza koncentryczne RF SMA z kołnierzem 4-otworowym, kątowe
![]()
| Numer modelu. | L | L1 | L2 | D | Uwaga |
| SMA-KWFD | 29 | 15 | 2.9 | 1.3 | |
| SMA-KWFD8 | 15.1 | 3 | 1 | 1.3 | |
| SMA-KWFD103 | 22.4 | 5.4 | 5.7 | 1.3 | |
| SMA-KWFD113 | 34 | 20 | 2.9 | 1.3 | |
| SMA-KWFD118 | 20.1 | 4.8 | 4.2 | 1.3 | |
| SMA-KWFD-120 | 16.1 | 4 | 1 | 1.3 | |
| SMA-KWFD122 | 17.1 | 203 | 4 | 1.3 |
UWAGA:
Posiadamy ponad 10 000 typów złączy SMA, jeśli nie znaleziono poszukiwanego złącza, prosimy o kontakt z podaniem szczegółów.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652