|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Złącze SMA RF | Platerowanie: | Złoto |
|---|---|---|---|
| VSWR: | ≤1,3 | Typ mocowania: | Mocowanie kołnierzowe |
| Napięcie robocze: | 335 V rms na poziomie morza | Zakres częstotliwości: | DC do 18GHz |
| Ciało: | Mosiądz | Płeć: | Jack/Kobieta |
| Podkreślić: | Proste żeńskie złącze koncentryczne RF,złącze koncentryczne 335 V SMA RF,mosiężne złącze SMA RF |
||
Pozłacany mosiądz 2-otworowy kołnierz prosty złącze koncentryczne RFGniazdoZłącze
1. Złącza SMA 50 omów to jednostki półprecyzyjne, które zapewniają doskonałą wydajność elektryczną od DC do 20 GHz i wyjątkową trwałość mechaniczną.
2. Złącza SMA RF to złącza koncentryczne RF z gwintowanym połączeniem, miniaturowe, odporne na wibracje i o szerokim zakresie częstotliwości do 18 GHz.
3. Złącza SMA RF są dostępne w wersjach szybkozłącznych, zatrzaskowych lub standardowych, prostych, pod kątem 90 stopni, a także w konfiguracjach z przelotką lub 4-otworowym panelem.
4. Złącza SMA mogą być łączone ze wszystkimi złączami spełniającymi te specyfikacje średnic połączeń, niezależnie od producenta.
![]()
Specyfikacja złączy SMA RF:
| Interfejs zgodnie z | IEC60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | DC do 18 GHz |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 (DC-6 GHz) |
| Rezystancja izolacji | ≥5000 MΩ |
| Rezystancja styku centralnego | ≤3 mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤2 mΩ |
| Cykle łączenia | ≥500 |
| Zakres temperatur | -65-+165°C |
Rysunek obrysu złączy koncentrycznych SMA RF:
![]()
| 2) Złącze SMA żeńskie z przelotką, pod kątem prostym, do lutowania | Numer modelu | L1 | D | D1 | D2 | L |
| SMA-KFD193 | 4 | 1,5 | 0,5*0,2 | 4 | 2,2 | Płaska strona styku jest równoległa do dłuższego boku kołnierza |
| SMA-KFD524 | 5 | 2,5 | 0,5*0,2 | 4 | 2,6 | |
| SMA-KFD773 | 4 | 4 | φ1,3*0,2 | 5,2 | 2,2 | |
| SMA-KFD1207 | 3,5 | 5 | 0,5*0,2 | 4,1 | 2,6 |
Materiał i charakterystyka mechaniczna:
| Materiał i charakterystyka mechaniczna | ||
| Przewodnik centralny | Męski | Mosiądz pozłacany |
| Żeński | Brąz cynowo-fosforowy pozłacany | |
| Styk elastyczny | Brąz berylowy niklowany | |
| Obudowa i inne części metalowe | Mosiądz niklowany | |
| Pasywacja stali nierdzewnej | ||
| Tuleja zaciskowa | Mosiądz niklowany | |
| Moment dokręcania połączenia | 0,79-1,13 N.m | |
| Trwałość | 500 cykli | |
| Pierścień uszczelniający | Kauczuk silikonowy | |
| Izolatory | PTFE | |
Kluczowe cechy:
Zastosowania
Katalog produktów:
| Adaptery RF |
| Złącza RF SMA/SSMA |
| Złącza RF SMP/SSMP |
| Złącza RF TNC |
| Złącza RF typu N |
| Złącza RF MCX/MMCX |
| Złącza RF BNC |
| Złącza falowodowe (2,4 mm, 2,92 mm) |
| Zespoły kabli RF |
| Adapter falowodu do koncentrycznego |
| Hermetyczne uszczelnienia szklano-metalowe |
| Złącza serii J30J |
Obrotowe złącza mikrofalowe
Produkty powiązane:
![]()
| 2) Złącze SMA żeńskie z przelotką, pod kątem prostym, do lutowania | L |
| Uwaga | SMA(M)-KFD |
Hermetyczne
![]()
| 2) Złącze SMA żeńskie z przelotką, pod kątem prostym, do lutowania | Numer modelu | L |
| Uwaga | SMA-KYWHD | |
| 14,8 | SMA-KYWHD1 |
13,5
UWAGA:Posiadamy ponad 10 000 typów złączy SMA. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnego złącza, skontaktuj się z nami, podając szczegóły.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652