|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Przedmiot: | Złącze SMA RF | Platerowanie: | Pasywowany |
|---|---|---|---|
| Płeć: | Kobieta | Impedancja: | 50 Ω |
| Częstotliwość: | Prąd stały~18 GHz | Życie: | 500 cykli |
| Ciało: | Mosiądz | Aplikacja: | Audio/Wideo/Mikrofalówka |
| Podkreślić: | Złącze RF SMA do montażu grodziowego,złącze żeńskie SMA RF,złącze SMA RF 50 Ohm |
||
1Złącza.SMA mogą być łączone ze wszystkimi złączami spełniającymi powyższe średnice łączenia specyfikacji, niezależnie od producenta.
2.SMA 50 ohmowe złącza to półprecyzyjne urządzenia zapewniające doskonałą wydajność elektryczną od prądu stałego do 20 GHz oraz wyjątkową trwałość mechaniczną.
3.SMA jest najczęściej stosowanym łącznikiem rf w różnych dziedzinach komunikacji mikrofalowej i urządzenia pomiarowego mikrofalowego.
![]()
Specyfikacja złączy SMA Rf:
| Interfejs zgodnie z | IEC 60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały do 18 GHz |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 ((DC-6GHz) |
| Odporność na izolację | ≥ 5000MΩ |
| Odporność centrum kontaktowego | ≤3mΩ |
| Odporność na kontakt zewnętrzny | ≤ 2mΩ |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Zakres temperatury | -65-+165°C |
| Elektryczne | PTFE |
Kluczowe cechy:
Katalog produktów:
| Adapter RF |
| łącznik SMA RF |
| Połączenie radiowe SSMP |
| Połączenie TNC RF |
| Złącze RF typu N |
| Złącze RF MCX/MMCX |
| Złącza fal milimetrowych ((2.4mm, 2.92mm) |
| Zestawy kabli RF |
| Przewodnik fal do adaptera koaksjalnego |
| Ściany hermetyczne ze szkła do metalu |
| Złącze serii J30J |
| Złącza obrotowe mikrofalowe |
Zastosowanie:
Szczegóły dotyczące opakowania:
* Standardowy karton eksportowy
* Zgodnie z wymaganiami klientów
Wymiary interfejsu:
![]()
Produkt powiązany
1.SMA Włącza RF z przegubowym mocowaniem z nawiasem
![]()
| Model nr. | Uwaga: |
| SMA-JYDG | Obudowa ze stali nierdzewnej |
2.Mężczyzna Przebiórkowe z podłożem montażu SMA RF złącza
![]()
| Model nr. | Uwaga: |
| SMA-JYD1G | Obudowa ze stali nierdzewnej |
UWAGA:
Mamy ponad 10 000 rodzajówłącznik SMA, jeśli używany przez Państwa złącze nie jest znalezione, prosimy o podanie danych.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652