|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Przedmiot: | Złącze SMA RF | Platerowanie: | Pozłacane |
|---|---|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna | Impedancja: | 50 Ω |
| Częstotliwość: | Prąd stały~18 GHz | Długość życia: | 500 cykli |
| Materiał korpusu: | Mosiądz | Aplikacja: | Audio/Wideo/Mikrofalówka |
| Podkreślić: | Włókna z miedzi SMA RF,4 otwory SMA łącznik koaksjalny,Wtyczka SMA z łącznikiem RF z mosiądzu |
||
1Złącza.SMA mogą być łączone ze wszystkimi złączami spełniającymi powyższe średnice łączenia specyfikacji, niezależnie od producenta.
2.SMA 50 ohmowe złącza to półprecyzyjne urządzenia zapewniające doskonałą wydajność elektryczną od prądu stałego do 20 GHz oraz wyjątkową trwałość mechaniczną.
3.SMA jest najczęściej stosowanym łącznikiem rf w różnych dziedzinach komunikacji mikrofalowej i urządzenia pomiarowego mikrofalowego.
Charakterystyka:
Specyfikacja złączy SMA Rf:
| Interfejs zgodnie z | IEC 60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały do 18 GHz |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 ((DC-6GHz) |
| Odporność na izolację | ≥ 5000MΩ |
| Odporność centrum kontaktowego | ≤3mΩ |
| Odporność na kontakt zewnętrzny | ≤ 2mΩ |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Zakres temperatury | -65-+165°C |
| Elektryczne | PTFE |
Rysunek szkicowy łączników SMA RF Coax:
![]()
![]()
![]()
| Model nr. | L | L1 | D | D1 | D2 | Uwaga: |
| SMA-JFD5 | 4 | 0 | 2.6 | 0.2slot | 6 | Szczelina równoległa do boku bramy |
| SMA-JFD109 | 1 | 1 | 2.2 | 0.2slot | 7 | Szczelina równoległa do boku bramy |
| SMA-JFD128 | 3.8 | 0 | 5.6 | 0.2slot | 6 | Szczelina równoległa do boku bramy |
Charakterystyka materiału i mechaniczna:
| Materiał i właściwości mechaniczne | ||
| Centralny konduktor | Mężczyzna | Miedziano Złote |
| Kobieta | Sn-P Brąz złoto pokryty | |
| Elastyczny kontakt | Berylliowe brązowe Płyty niklowe | |
| Pozostałe części metalowe | Pozostałe włókna | |
| Pasywacja nierdzewna | ||
| Włókna | Pozostałe włókna | |
| Moment przycisku złącza | 00,79-1,13 N.m. | |
| Trwałość | 500 cykli | |
| Pierścień uszczelniający | Kauczuk silikonowy | |
| Izolatory | PTFE | |
Zastosowanie:
Wymiary interfejsu:
![]()
Produkty podobne:
1.Męski podłącznik SMA RF
![]()
2.BronzowyWłączacz SMA RF zamontowany na płaszczyźnie męskiej
![]()
| Model nr. | L | L1 | L2 | D | D1 | D2 |
| SMA-JFD152 | 19.9max | 4 | 1.5 | 0.8 | 4.1 | 2.2 |
| SMA-JFD154 | 18.9max | 3 | 1 | 0.5 | 4 | 2.6 |
| SMA-JFD157 | 22.2max | 3 | 2 | 0.5 | 4 | 2.2 |
| SMA-JFD189 | 19.9max | 4 | 1.5 | 0.5*0.2 | 4 | 2.2 |
3.Z miedziMężczyzna 4 otwory Flance Mount SMA RF Connector
![]()
| Model nr. | L | Uwaga: |
| SMA-JFD12 | 10 | |
| SMA-JFD120 | 8.7 |
4.Płytka ze stali nierdzewnej SMA Włącznik koaksjowy RF
![]()
| Model nr. | Uwaga: |
| SMA-JFD106G | Obudowa ze stali nierdzewnej |
UWAGA:
Mamy ponad 10 000 rodzajówłącznik SMA, jeśli używany przez Państwa złącze nie jest znalezione, prosimy o podanie danych.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652