|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Przedmiot: | Złącze SMA RF | Platerowanie: | Pozłacane |
|---|---|---|---|
| Płeć: | Kobieta | Impedancja: | 50 Ω |
| Częstotliwość: | Prąd stały~18 GHz | Życie: | 500 cykli |
| Ciało: | Mosiądz | Aplikacja: | Audio/Wideo/Mikrofalówka |
| Podkreślić: | Złącze RF sma 18 GHz,czterodrukowy złącze flanszowe SMA,złącze RF do montu panela 50Ω |
||
Seria SMA to miniaturowy łącznik koaksjalny RF. Ma charakterystykę małej objętości, dobrej przepustowości i doskonałej wydajności elektrycznej.
SMA jest najczęściej stosowanym łącznikiem koaksjalnym RF w sprzęcie do pomiaru fal mikrofalowych.
Wymiary interfejsu:
![]()
Kluczowe cechy:
Specyfikacja złączy Sma Rf:
| Interfejs zgodnie z | IEC 60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały do 18 GHz |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1.3 |
| Odporność na izolację | ≥ 5000MΩ |
| Odporność centrum kontaktowego | ≤3mΩ |
| Odporność na kontakt zewnętrzny | ≤ 2mΩ |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Zakres temperatury | -65-+165°C |
| Elektryczne | PTFE |
Więcej szczegółów dotyczących łączników SMA RF Coax:
![]()
![]()
| Model nr. | L | L1 | D | D1 | D2 | Uwaga: |
| SMA-KFD1308 | 11.7 | 13.1 | 2.6 | 1.3 | 4.1 | |
| SMA-KFD1318 | 7 | 17 | 2.6 | 1.3 | 4.1 | |
| SMA-KFD1367 | 5 | 11 | 2.6 | 1.3 | 4.1 | |
| SMA-KFD1393 | 8.4 | 9.4 | 2.6 | 1.3 | 4.1 | |
| SMA(S) -KFD1414 | 23.9 | 27 | 2.6 | 1.3 | 4.1 | Wodoszczelność |
Katalog produktów:
| Adapter RF |
| łącznik SMA RF |
| Połączenie radiowe SSMP |
| Połączenie TNC RF |
| Złącze RF typu N |
| Złącze RF MCX/MMCX |
| Złącza fal milimetrowych ((2.4mm, 2.92mm) |
| Zestawy kabli RF |
| Przewodnik fal do adaptera koaksjalnego |
| Ściany hermetyczne ze szkła do metalu |
| Złącze serii J30J |
| Złącza obrotowe mikrofalowe |
Zastosowanie:
Produkt powiązany
1.SMA Kobiety z podłączeniami RF do PCB
![]()
2.SMA 4 otwory Flance Mount Prawy kąt łączników koaksów RF
![]()
| Model nr. | L | L1 | L2 | D | Uwaga: |
| SMA-KWFD | 29 | 15 | 2.9 | 1.3 | |
| SMA-KWFD8 | 15.1 | 3 | 1 | 1.3 | |
| SMA-KWFD103 | 22.4 | 5.4 | 5.7 | 1.3 | |
| SMA-KWFD113 | 34 | 20 | 2.9 | 1.3 | |
| SMA-KWFD118 | 20.1 | 4.8 | 4.2 | 1.3 | |
| SMA-KWFD120 | 16.1 | 4 | 1 | 1.3 | |
| SMA-KWFD122 | 17.4 | 2.3 | 4 | 1.3 |
3.Brass 2 Holes Flange Mount SMA Plug RF Coax Connector
![]()
| Model nr. | L | L1 | D | Uwaga: |
| SMA-JFD153G | 13.2max | 1.5 | 0.8 | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| SMA-JFD172 | 13.2max | 3 | 1.3 | |
| SMA-JFD173 | 17.2max | 3 | 1.3 |
UWAGA:
Mamy ponad 10 000 rodzajówłącznik SMA, jeśli używany przez Państwa złącze nie jest znalezione, prosimy o podanie danych.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652