|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Złącze SMA RF | Platerowanie: | Niklowane |
|---|---|---|---|
| Płeć: | Kobieta | Impedancja: | 50 Ω |
| Częstotliwość: | Prąd stały~18 GHz | Trwałość: | 500 cykli |
| Aplikacja: | Lotnictwo | Model: | SMA-KFD31 |
| Podkreślić: | Adapter SMA z męskiego na męskie,Złote adapter RF,łącznik SMA z mosiądzu |
||
1. Złącza SMA RF są dostępne w wersjach szybkozłącznych, zatrzaskowych lub standardowych, prostych, pod kątem 90 stopni, a także w konfiguracjach z mocowaniem na panelu lub 4 otworami.
2. Złącze SMA RF jest wysokiej jakości i umożliwia szybkie połączenie poprzez proste skręcenie dwóch złączy, bez potrzeby lutowania lub zaciskania.
3. Złącza elektryczne SMA są szeroko stosowane w urządzeniach mikrofalowych, antenach i aparaturze pomiarowej itp.
4. Złącze SMA RF to złącza współosiowe RF z gwintowanym sprzęgiem, miniaturowe, odporne na wibracje i o szerokim zakresie częstotliwości do 18 GHz (nasze złącza SMA RF mogą osiągać 20 GHz).
Specyfikacja:
| Interfejs zgodny z | IEC60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | DC do 18 GHz |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 (DC-6 GHz) |
| Rezystancja izolacji | ≥5000 MΩ |
| Rezystancja styku centralnego | ≤3 mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤2 mΩ |
| Cykle łączenia | ≥500 |
| Zakres temperatury | -65-+165°C |
| Dielektryk | PTFE |
Zastosowanie:
* Aparatura pomiarowa
* Anteny z szykiem fazowanym
* Telekomunikacja
* Połączenia między płytkami
* Stacja bazowa
* Komunikacja mobilna
* Obiekty zewnętrzne
* Radar, mikrofale
Katalog produktów:
| Adapter RF |
| Złącze SMA RF |
| Złącze SSMP RF |
| Złącze TNC RF |
| Złącze typu N RF |
| Złącze MCX/MMCX RF |
| Złącza falowodowe (2,4 mm, 2,92 mm) |
| Zestawy kabli RF |
| Adapter falowodu do współosiowego |
| Hermetyczne uszczelnienia szklano-metalowe |
| Złącze serii J30J |
| Złącza obrotowe mikrofalowe |
![]()
Więcej szczegółów:
![]()
UWAGA:
Mamy ponad 10 000 typów złączy SMA , jeśli nie możesz znaleźć potrzebnego złącza, skontaktuj się z nami, podając szczegóły.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652