|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Koncentryczny adapter SMA RF | Platerowanie: | Pozłacane/niklowane |
|---|---|---|---|
| Impedancja: | 50 Ω | Certyfikat: | CE RoHS |
| Dielektryk: | PTFE | Model: | SMA-KK1 |
| Podkreślić: | Złote kobiece adapter SMA,50 ohm złącza SMA RF,Adapter SMA żeński na żeński prosty |
||
Złoty Adapter RF prosty 50 Ohm SMA Kobieta do SMA Kobieta
TYPE SMA to jeden z szeroko stosowanych rodzajów łączników koaksjalnych RF, z małym połączeniem nici. Charakterystyczna impedancja wynosi 50 ohm.doskonałe wynikiWykorzystuje się je w połączeniu z kablem RF lub linią mikrofoniową w obwodzie RF systemu WLAN, programu sterowanego, sprzętu mikrofalowego i systemu łączności cyfrowej.Częstotliwość może wynosić do 18 GHz przy użyciu kabli półstęgłego lub półprężnego.
Charakterystyka:
1łączniki SMA RF są dostępne w wersji szybkiego łączenia, w standardowym interfejsie, w wersji prostych, 90 stopni, a także w konfiguracji przegrody lub panelu 4-dziurkowego.
2. Konektor SMA RF jest wysokiej jakości i szybkie kombinacje po prostu śruby dwa złącza razem, bez lutowania lub krympowania wymagane.
3. łączniki elektryczne SMA są szeroko stosowane w mikrofalówkach, antenach i urządzeniach testowych itp.
4. łącznik SMA RF to łączniki rdzeniowe koaksjalne z wiązaniem nieruchomym z miniaturowymi rozmiarami, odpornymi na wibracje i szerokim zakresem częstotliwości do 18 GHz (nasze łączniki SMA RF mogą być 20 GHz).
![]()
Specyfikacja:
| Interfejs | IEC 60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | Prąd stały do 18 GHz |
| Utrata wstawienia | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 ((DC-6GHz) |
| Odporność na izolację | ≥ 5000MΩ |
| Odporność centrum kontaktowego | ≤3mΩ |
| Odporność na kontakt zewnętrzny | ≤ 2mΩ |
| Cykl rozmnażania | ≥ 500 |
| Zakres temperatury | -65-+165°C |
| Elektryczne | PTFE |
Szczegółowy rysunek
![]()
Zastosowanie:
* Sieć
* Komunikacja satelitarna
* Komputery/sieci lokalne
* Urządzenia
* Stacja bazowa
* Komunikacja mobilna
* Obiekty zewnętrzne
Katalog produktów:
| Adapter RF |
| Zestawy kabli RF |
| Ściany hermetyczne ze szkła do metalu |
| Złącze serii J30J |
| Złącza obrotowe mikrofalowe |
| Przewodnik fal do adaptera koaksjalnego |
| Złącze RF SMA/SSMA |
| Połączenie SMP/SSMP RF |
| Złącze RF MCX/MMCX |
| Połączenie TNC RF |
| Złącze RF typu N |
| BNC RF ConnectorPołączniki fal milimetrowych ((2.4mm, 2.92mm) |
UWAGA:
Mamy ponad 10 000 rodzajówAdapter.Jeśli używany przez Ciebie złączy nie jest znaleziony, prosimy o kontakt z nami.To jest....
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652