|
|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Koncentryczny adapter SMA RF | Platerowanie: | Pozłacane/niklowane |
|---|---|---|---|
| Impedancja: | 50 Ω | Certyfikat: | CE RoHS |
| Dielektryk: | PTFE | Model: | SMA-KK |
| Podkreślić: | Złącze RF SMA żeńskie mosiądz,Prosty złącz coaxialny SMA,Złącze RF żeńskie na żeńskie |
||
Wysokiej jakości mosiężny adapter RF SMA żeński na żeński coaxial
Seria SMA to rodzaj mini, wysokiej częstotliwości złącza RF coaxial. Charakteryzuje się małą objętością, dobrym pasmem przenoszenia, doskonałymi parametrami elektrycznymi. Jest to najczęściej stosowane złącze RF coaxial w różnych dziedzinach komunikacji mikrofalowej i urządzeń pomiarowych mikrofalowych. Wysokowydajne złącze opracowane przez naszą firmę może osiągnąć 20 GHz.
Cechy:
1. Złącza RF SMA są dostępne w wersjach szybkozłącznych, wciskanych lub standardowych, prostych, pod kątem 90 stopni, a także w konfiguracjach panelowych z przelotką lub 4-otworowych.
2. Złącze RF SMA to wysokiej jakości i szybkie połączenie poprzez proste skręcenie dwóch złączy, bez konieczności lutowania lub zaciskania.
3. Złącza elektryczne SMA są szeroko stosowane w urządzeniach mikrofalowych, antenach i aparaturze pomiarowej itp.
4. Złącza RF SMA to złącza RF coaxial z gwintowanym połączeniem, miniaturowym rozmiarem, odpornością na wibracje i szerokim zakresem częstotliwości do 18 GHz (nasze złącza RF SMA mogą osiągać 20 GHz).
![]()
Specyfikacja:
| Interfejs zgodny z | IEC60169-15 |
| Impedancja | 50Ω |
| Zakres częstotliwości | DC do 18 GHz |
| Strata wtrąceniowa | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Rezystancja styku środkowego | ≤3mΩ |
| Rezystancja styku zewnętrznego | ≤2mΩ |
| Cykle łączenia | ≥500 |
| Zakres temperatury | -65-+165℃ |
| Dielektryk | PTFE |
Szczegółowy rysunek
![]()
Zastosowanie:
* Sieci
* Satcom
* Komputery/LAN
* Komputery/LAN
* Komunikacja mobilna
* Aparatura pomiarowa
* Stacja bazowa
* Komunikacja mobilna
* Obiekty zewnętrzne
* Radar, mikrofale
* Telekomunikacja
* Aparatura pomiarowa
* Motoryzacja
* Połączenie linii skokowej
* Obiekt podstawowy
* Systemy anten radiowych, telewizyjnych
Katalog produktów:
| Adapter RF |
| Adapter falowodu do coaxial |
| Hermetyczne uszczelnienia szklano-metalowe |
| Złącze serii J30J |
| Mikrofalowe przeguby obrotowe |
| Zespoły kabli RF |
| Złącze RF SMA/SSMA |
| Złącze RF SMP/SSMP |
| Złącze RF MCX/MMCX |
| Złącze RF TNC |
| Złącze RF typu N |
| Złącze RF BNC |
Złącza fal milimetrowych (2.4mm, 2.92mm)
UWAGA:
Mamy ponad 10 000 typówAdapterów,jeśli nie znaleziono poszukiwanego złącza, prosimy o kontakt z podaniem szczegółów.
Osoba kontaktowa: Elite
Tel: +8613609167652